Komunikacja społeczna psów. Owczarek niemiecki Frodo uczy manier innego psa.

2013-07-29

Są takie umiejętności, których nie nauczy psa najlepszy nawet behawiorysta czy instruktor szkolenia. Może to zrobić wyłącznie inny pies. Mam na myśli umiejętności społeczne, komunikacyjne.
Zobacz, jak demo dog Szkoły dla psów AZORRES owczarek niemiecki Frodo uczy młodego briarda manier i odczytywania sygnałów, którymi komunikują się psy. Briard jest bardzo natarczywy wobec psów, ignoruje ich sygnały i za wszelką cenę próbuje osiągnąć własny cel. Owczarek niemiecki, wykazując się nadzwyczajną cierpliwością, uczy briarda respektowania psich sygnałów. Frodo jest znakomitym nauczycielem - briard w finale ćwiczenia powtarza jego zachowanie.

Udostępnij: Facebook Twitter Google+ Wykop Blip E-mailJeśli potrzebujesz wsparcia i rady przy wychowywaniu swojego psa lub masz z nim jakiś kłopot i chcesz, żebym Ci pomogła – nie czekaj, aż problem się utrwali i powiększy – zadzwoń 510 257 940 i umów się ze mną na konsultację behawioralną w Warszawie lub przyjdź z psem na zajęcia szkoleniowe do mojej szkoły dla psów.