Azorres promuje dobrych hodowców psów

2012-11-10

W Azorres znamy się na psach i wiemy, jak ważne w życiu każdego zwierzaka są pierwsze dni i tygodnie po urodzeniu.
Istotne jest jakie psy krzyżuje się ze sobą, jak prowadzona jest suczka w ciąży, a potem cały miot.
Dlatego w szkole dla psów Azorres będę promować odpowiedzialnych hodowców, którzy nie tylko kochają psy, ale i nie szczędzą sił i środków na właściwe prowadzenie miotów, socjalizację szczeniąt w pierwszych krytycznych okresach, pierwsze podstawowe nauki, np. czystości. Właściwe podejście do psów wyrażające się w odpowiednim traktowaniu ciężarnej suni, jak i malców od pierwszych minut życia, jakie prezentują hodowcy wybrani przeze mnie i zespół moich trenerów psów, procentują w późniejszym życiu psiaków.

W szkole dla psów Azorres rozpoczyna się trwająca nieustannie kontrola hodowli, z których psy trafiają do nas na zajęcia. Będę wystawiać subiektywne opinie o hodowcach. Ich metody i sposób pracy poznam łatwo po psie, którego spotkam na zajęciach Psiego Przedszkola. Nie będę słuchać ich marketingowych zapewnień, nie będę czytać opinii w internecie, ani wizytować hodowli. Będę z uwagą przyglądać się ich szczeniętom!
Szczeniaczek mnie nie okłamie, po jego zachowaniu, stabilności psychicznej, odwadze w poznawaniu świata, elastyczności w uczeniu się i otwarciu na nowości poznam od razu, czy jest z dobrej hodowli czy nie. Właściwe miejsca i odpowiedni ludzie otrzymają moje najlepsze opinie, ale niech boją się pseudohodowcy!

Aby także wymiernie docenić najlepsze hodowle, szczeniaczki, które przyjdą z nowymi opiekunami/ właścicielami na zajęcia Psiego Przedszkola do Azorres otrzymają 10% zniżki. 

Udostępnij: Facebook Twitter Google+ Wykop Blip E-mailJeśli potrzebujesz wsparcia i rady przy wychowywaniu swojego psa lub masz z nim jakiś kłopot i chcesz, żebym Ci pomogła – nie czekaj, aż problem się utrwali i powiększy – zadzwoń 510 257 940 i umów się ze mną na konsultację behawioralną w Warszawie lub przyjdź z psem na zajęcia szkoleniowe do mojej szkoły dla psów.