Zwierzęta i ludzie - problemy, relacje, emocje, zachowania. Seminarium COAPE i Szkoły dla Psów AZORRES

2010-08-30

4.09.2010 odbyło się w Warszawie bezpłatne seminarium w ramach Dnia Otwartego COAPE (Centre of Applied Pet Ethology) i Szkoły dla Psów AZORRES poświęcone relacjom ludzi ze zwierzetami domowymi, zwłaszcza psami i kotami. Andrzej Kłosiński z COAPE Polska opowiedział kim jest zwierzęcy behawiorysta i jak wygląda jego praca. Uczestnicy poznali również zasady terapii zachowania zwierząt towarzyszących oraz podstawowe techniki modyfikacji zachowania i ich stosowanie w terapii zachowania. Sporo uwagi poświęciliśmy najczęstszym problemom behawioralnym i zapobieganiu im.
Uczestnicy seminarium zapoznali się także z metodami szkoleniowymi stosowanymi w pozytywnej Szkole dla Psów Azorres oraz mieli możliwość wylosowania atrakcyjnych nagród dla swoich psiaków.

 

 

Udostępnij: Facebook Twitter Google+ Wykop Blip E-mailJeśli potrzebujesz wsparcia i rady przy wychowywaniu swojego psa lub masz z nim jakiś kłopot i chcesz, żebym Ci pomogła – nie czekaj, aż problem się utrwali i powiększy – zadzwoń 510 257 940 i umów się ze mną na konsultację behawioralną w Warszawie lub przyjdź z psem na zajęcia szkoleniowe do mojej szkoły dla psów.